Het afgelopen weekend heeft Hikari prima gepresteerd in de hoofdklasse van de West Friese Judo Competitie voor senioren. De eerste wedstrijd werd weliswaar verloren van lijstaanvoerder en kampioen van vorig jaar Rietdijk Sport uit Velserbroek maar de tweede ontmoeting werd gewonnen van Judo Yushi iut Nieuw Vennep.
Tegen Rietdijk werd het 3-7. Alle potten was er echter strijd van de bovenste plank. Vooral de wedstrijd van Kevin Bakker tegen Frank de Wit, twee van de grootste judotalenten van Nederland, was van zeer hoog niveau. Een zinderend spannende wedstrijd van twee zeer aan elkaar gewaagde judovrienden.
Tegen Yushi werd het 6-4. Een onwaarschijnlijk mooie ippon werd gemaakt door Melvin van Suijdam met een ouderwets ingesprongen armklem.
Al met al leveren deze resultaten een derde plaats op in de rangschikking. Vorig jaar werd Hikari verrassend derde maar trainer/coach Herman Debrot vind dat dit jaar een tweede plaats zeker tot de mogelijkheden behoort als het team in de inhaalronde en de slotronde zo goed blijft presteren.
Het team bestond uit Owen Corzilius, Sjors Brand, Floris de Jong, Kevin Bakker, Rafael Catarino, Raimo van Nooij, Rodney Wolvekamp, Melvin van Suijdam en Barry de Boer.
Klik hier voor de foto’s.









